2613458321260
 
neon Spheres

Zamówienia przyjmujemy w pracowni lub mailowo 

ZAREZERWÓJ TERMIN SPOTKANIA

Jak wybrać model abażuru?

WYBIERZ MODEL Z GALERII

 

 

Tworząc abażur dla Ciebie w oparciu o wybrany model dopasujemy każdy detal do Twoich wymagań:  średnicę, wysokość, aż po rodzaj i umiejscowienie mocowania, W tej opcji masz do wyboru wiele atrakcyjnych tkanin klasy standard i premium.

PROJEKT INDYWIDUALNY PREMIUM

Możemy wykonać abażur o fasonie zaprojektowanym specjalnie dla Ciebie. Projektujemy w oparciu o Twoje wskazówki oraz nasze doświadczenie. W opcji premium do wyboru przedstawiamy kilkadziesiąt rodzajów tkanin o różnych strukturach i kolorach. 

Projekt abażuru

 

Oczami wyobraźni widzisz swój wymarzony abażur, ale nigdzie nie możesz go znaleźć? U nas możesz zmienić marzenia w realny produkt, który stworzymy dla Ciebie.

Abażury, które widzicie w naszej pracowni, w galeriach na stronie, czy też w naszych social mediach, to wyjątkowe, pojedyncze projekty, które tworzymy według Waszych i naszych pomysłów.

Możecie zaprojektować abażur według własnego pomysłu, skorzystać z naszej pomocy, lub zamówić któryś z abażurów,  jaki widzieliście w galerii abażurów.

Każdy abażur możecie personalizować, w zależności od własnych upodobań:

- zmienić kolor

- kształt,

- wymiar,

- wnętrze,

- rodzaj i umiejscowienie mocowania, 

- dodać koronki, zdobienia i co komu w duszy zagra.

Zamówienia indywidualne przyjmujemy pod adresem mailowym: kontakt@lumifabryka.com, lub na spotkaniu w naszej pracowni, na które można umówić się telefonicznie pod numerem +48 789 003 003

Aby ułatwić Wam zamawianie abażurów według projektów indywidualnych, stworzyliśmy cennik przykładowych modeli abażurów, które są przez Was najczęściej zamawiane. Możecie również skorzystać z formularza wyceny, który znajduje się na dole tej strony.

 

Idealne dopasowanie

Kupiłeś już pięty abażur na lampę i dalej wygląda jak przymała czapka krasnoludka? Za bardzo opada na lampę, albo co gorsza widać to czego w  żadnym wypadku widzieć się nie powinno?  

 

Lampa jest trochę jak kobieta (bez urazy), każda jest inna w związku z czym ma inne potrzeby. Jednej pasuje krój stożkowy, a innej walcowy,  jeszcze inna będzie najlepiej prezentowała się w trapezie. 

Tworząc abażur mamy na uwadze upodobania Klienta, styl wnętrza czy przeznaczenie lampy.

Bez względu na to czy poszukujesz konkretnego abażuru do swojej lampy, czy dopiero go kreujesz, możesz nam zaufać i mieć pewność, że dostarczymy Ci znakomitej jakości, doskonale dopasowany do Twojej lampy abażur.  W Lumifabryce uważamy, że nie istnieje abażur uniwersalny, dlatego za każdym razem tworzymy od nowa,  niepowtarzalny idealnie dopasowany do Ciebie abażur.

Jak zamówić abażur

Kluczowe jest określenie Twoich oczekiwań, ponieważ to właśnie Ty będziesz codziennie patrzył na swój abażur.

 

Jeśli masz "wizję" to świetnie, wyślij zapytanie na naszego maila z opisem Twojego przyszłego abażura, ofertę prześlemy maksymalnie w ciągu dwóch dni.

Chciałbyś, żeby abażur zachwycał i sprawiał przyjemność za każdym razem gdy na niego spojrzysz? Świetnie trafiłeś. Wspólnie zaprojektujemy Twój abażur.

Zacznij od  wirtualnej  galerii abażurów,  poprzyglądaj się pod kontem kształtu i materiału. Wbrew powszechnym opiniom abażur może być czymś więcej niż tylko osłoną na żarówkę, a naszym celem jest promowanie tego trendu.

Co jest nam potrzebne do przyjęcia Twojego zamówienia do realizacji:

Ustalmy kształt i wymiar Twojego abażuru.

Potrzebujemy do tego kilku informacji, poniżej opis.

WALEC:

średnica górna (dolna będzie taka sama)

wysokość

STOŻEK:

średnica górna 

średnica dolna

wysokość (mierzona w pionie)

Kwadrat:

bok

wysokość (mierzona w pionie)

PROSTOKĄT:

boki

wysokość (mierzona w pionie)

Ważną, jeśli nie najważniejszą kwestią jest wybór materiału na abażur. Tu warto zastanowić się nad  jego funkcjonalnością. Jeśli abażur jest dedykowany na lampkę, przy której wieczorową porą czytasz książkę, zalecamy wybranie materiału jasnego. Do wyboru mamy standardowy materiał abażurowy lub materiał Premium.

Wnętrze abażuru - nasz ulubiony temat. Jeśli zadaniem abażuru jest doświetlenie przestrzeni, proponujemy standardowe białe wnętrze. Natomiast jeśli możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, to rozpoczynamy zabawę.

złoto - nada światłu ciepłą, romantyczną barwę

tkanina -  zapraszamy Cię do zakładki z tkaninami, lub do naszej pracowni, gdzie możesz zobaczyć kilkadziesiąt rodzajów tkanin

srebro - jeśli wolisz chłód to propozycja dla Ciebie  

Jeśli masz pytania napisz lub zadzwoń do nas

kontakt@lumifabryka.com

+48789003003

Formularz wyceny abażuru / lampy

 

Wybierz kształt
arrow&v
WNĘTRZE ABAŻURU

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.