2613458321260

Oświetlenie recepcji w hotelu


Recepcja jest niewątpliwie najbardziej reprezentacyjną częścią hotelu. Właściciele nie szczędzą środków aby pierwszy kontakt z klientem był jak najlepszy. Kompetentna obsługa, najlepszej jakości materiały wykończeniowe, wygodne i solidne meble mają sprawić aby gość poczuł się zadbany i doceniony. Bardzo ważnym elementem wspierającym ten wysiłek jest perfekcyjnie dobrane oświetlenie. Powinno ono komponować się z resztą wystroju, spełniając swoją funkcję estetyczną, oraz funkcję użytkową dostarczając światło. Obie te funkcje właściwie połączone dopełniają całości wystroju recepcji czyniąc ją niepowtarzalną.

Przykładem, moim zdaniem, udanego połączenia wszystkich tych elementów w stworzenie udanej aranżacji jest przykład recepcji w hotelu na Opolszczyźnie. Piękne, duże bo ponad 180 cm średnicy lampy sufitowe tworzą ciepły nastrój w nowocześnie urządzonej i przestronnej recepcji, skracając dystans miedzy wysokim sufitem.

Lumifabryka to istniejąca od ponad 9 lat pracownia lamp i abażurów w Markach k. Warszawy gdzie wykonujemy takie lampy na miarę według projektu architektów. Nasze realizacje można spotkać w wielu recepcjach hotelowych, biurach oraz salach weselnych.

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz, architektów i inwestorów. Zachęcamy również do zapoznania się z profilem naszej działalności na www.lumifabryka.com oraz wyceny projektów kontakt@lumifabryka.com

25 views0 comments

Recent Posts

See All

They trusted us

COMPANY DETAILS

Lema S.C.

05-270 Marki

ul. Okólna 43

NIP 125 166 64 12

ul. Okólna 43, Marki, 05-270 

Send email  Call

* Dear Customer,

you agree to accept our privacy policy by sending an email to us.

BUSINESS HOURS

Mo-Fr hts 8.30-16.00 *

 

*Please call for appointment before visiting us.

DOCUMENTS

© 2017 by KG

All rights are reserved. Copying in parts or in whole is not allowed.